mężczyzna w koszulce z kieszenią na piersi, w której siedzi dziecko źródło: Instagram @lalabubaby

T-shirt dla ojca, który ułatwia zajmowanie się dzieckiem

Spis treści:

Istnieje dużo produktów, które ułatwiają życie młodym mamom. Nosidełka i chusty to jedne z najpopularniejszych produktów pomagających w noszeniu dziecka. W 2013 roku amerykańska marka Lalabu wypuściła koszulki dla kobiet ze specjalną kieszenią na przodzie. Teraz te ułatwiające zajmowanie się dzieckiem t-shirty są też dostępne dla mężczyzn. Taki t-shirt dla ojca to świetny pomysł.

Koszulka dla ojca również ma z przodu kieszeń na dziecko. Inspiracją dla produktu były torby kangurów. T-shirt dla ojca pozwala na noszenie dziecka bez użycia rąk, ale z zachowaniem bliskiego kontaktu z niemowlakiem. Jedyne, co należy zrobić, to wsunąć dziecko do kieszeni. Produkt w szybkim tempie stał się hitem wśród Amerykanów, a tamtejszy magazyn dla matek „Maternity Magazine” uznał t-shirt dla ojca – ubraniem roku dla mężczyzn. Koszt tej praktycznej koszulki dla ojców to 75 dolarów, czyli ok. 280 złotych. Firma Lalabu wysyła koszulki dla ojców na cały świat, w tym również do Polski.

T-shirt dla ojca – czy warto?

Ojcowie z Instagrama otwarcie chwalą ten produkt:

„Koszulka #lalabu jest super przydatna dla ojców. Zabieram dziecko wszędzie- do sklepu spożywczego, czy na spacer. Dziecko i tata są bardzo szczęśliwi”.

„Kochamy ją! W tej koszulce mogę gotować razem z moim dzieckiem”.

„Żona kupiła tę koszulkę, by ułatwić mi zajmowanie się synem. A starszy mu zazdrości. Wspaniały i łatwy w użyciu produkt. Polecam każdemu ojcu”.

Czytając opinie, widzimy, że dla mężczyzn komfort noszenia dziecka jest równie ważny, jak dla młodych mam. Doceniają to, że mogą mieć dziecko blisko siebie, a w żaden sposób nie są ograniczeni ruchowo. Materiał jest miły dla ciała dziecka, nie powoduje otarć, ani ucisków. Uważamy, że produkt jest godny uwagi i warto go wypróbować w przypadku, gdy nie przepada się za popularnymi chustami na dziecko.

    Sprawdź powiązane tematy