Suplement diety

Pytania i odpowiedzi o Pelavo Oskrzela

Dowiedz się więcej o Pelavo Oskrzela

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najbardziej nurtujące i najczęściej powtarzające sie pytania dotyczące produktu Pelavo Oskrzela. Zachęcamy wszystkie mamy do zapoznania się z nimi.

Dowiedz się więcej
Pelavo Oskrzela ulotka

Suplement diety Pelavo Oskrzela został opracowany na bazie składników roślinnych, w tym wysokiej jakości standaryzowanego ekstraktu z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC.), który w naturalny sposób wspiera zdrowie dróg oddechowych, suchego ekstraktu z porostu islandzkiego (Cetraria islandica L.), który działa łagodząco na gardło i krtań, dodatkowo zawiera witaminę C i cynk, które wspierają naturalne siły obronne organizmu.

Pelavo Oskrzela można podawać dzieciom powyżej 3. roku życia.

Dzieci powyżej 3. do 6. roku życia: 2,5 ml trzy razy dziennie.

Dzieci powyżej 6. do 12. roku życia: 5 ml trzy razy dziennie.

Dzieci powyżej 12. roku życia: 7,5 ml trzy razy dziennie.

Do odmierzenia płynu można użyć załączonej miarki.

Pelavo Oskrzela zaleca się stosować nie dłużej niż 14 dni.

Składniki: woda; nośnik: glicerol; sacharoza; miód; suchy ekstrakt z porostu islandzkiego (Cetraria islandica), kwas L-askorbinowy, standaryzowany ekstrakt z korzenia  pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides); substancja konserwująca: sorbinian potasu; glukonian cynku; aromat wiśniowy.

Pelavo Oskrzela można podawać dzieciom powyżej 3. roku życia.

Pelavo Oskrzela ma smak wiśniowy.

Pelavo Oskrzela jest dostępny w wielu aptekach internetowych i stacjonarnych, a także w oficjalnym sklepie USP Zdrowie na Allegro.

Ceny różnią się w zależności od aptek, ale produkt możesz kupić już za około 28 zł.