Suplement diety

Pytania i odpowiedzi o Estabiom Mama

Dowiedz się więcej o Estabiom Mama

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najbardziej nurtujące i najczęściej powtarzające sie pytania dotyczące produktu Estabiom Mama. Zachęcamy wszystkie mamy do zapoznania się z nimi.

Dowiedz się więcej
Estabiom Mama ulotka

Estabiom Mama to preparat dla kobiet w każdym wieku, szczególnie w okresie ciąży i karmienia piersią.

Zalecana do spożycia porcja Estabiom Mama w ciągu dnia to 1 kapsułka.

Kapsułkę można połykać w całości lub otworzyć i jej zawartość rozpuścić w letnim płynie (spożyć bezpośrednio po przygotowaniu).

Estabiom Mama należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Estabiom Mama to suplement diety dla kobiet, który dostarcza jeden z najlepiej przebadanych szczepów bakterii jelitowych, Lactobacillus rhamnosus GG oraz 2 szczepy bakterii ginekologicznych. Dodatkowo preparat wzbogacono witaminą C w formie liposomalnej, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz zwiększa przyswajanie żelaza ważnego dla kobiet w ciąży i karmiących. Ponadto witamina C pomaga w produkcji kolagenu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania skóry, kości i zębów.

Estabiom Mama jest dostępny w wielu aptekach internetowych i stacjonarnych, a także w oficjalnym sklepie USP Zdrowie na Allegro.

Ceny różnią się w zależności od opakowania i aptek, ale produkt możesz kupić już za około 35 zł.