Suplement diety

Pytania i odpowiedzi o Pelavo Nos i Zatoki

Dowiedz się więcej o Pelavo Nos i Zatoki

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najbardziej nurtujące i najczęściej powtarzające sie pytania dotyczące produktu Pelavo Nos i Zatoki. Zachęcamy wszystkie mamy do zapoznania się z nimi.

Dowiedz się więcej
Pelavo Nos i Zatoki

Suplement diety Pelavo Nos i Zatoki zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC), który w naturalny sposób wspiera zdrowie dróg oddechowych, suche ekstrakty: z kwiatów czarnego bzu (Sambucus nigra L.), z korzenia goryczki (Gentiana lutea L.), z kwiatów dziewanny (Verbascum thapsus L.), z werbeny (Verbena officinalis L.), z liści Andrographis paniculata oraz witaminę C i cynk, które dodatkowo wspierają naturalne siły obronne organizmu.

Suplement diety Pelavo Nos i Zatoki o smaku wiśniowym można podawać dzieciom powyżej 3. roku życia.

Dzieci powyżej 3.do 6. roku życia: 2,5 ml trzy razy dziennie.

Dzieci powyżej 6. do 12. roku życia: 5 ml trzy razy dziennie. Powyżej 12. roku życia: 7,5 ml trzy razy dziennie.

Do odmierzenia płynu można użyć załączonej miarki.

Suplement diety Pelavo Nos i Zatoki zaleca się stosować nie dłużej niż 14 dni.

Składniki: woda; nośnik: glicerol; sacharoza; miód; kwas L-askorbinowy; standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides); substancja konserwująca: sorbinian potasu; glukonian cynku; aromat wiśniowy; suchy ekstrakt z kwiatów czarnego bzu (Sambucus nigra); suchy ekstrakt z korzenia goryczki (Gentiana lutea); suchy ekstrakt z kwiatów dziewanny (Verbascum thapsus); suchy ekstrakt z werbeny (Verbena o_cinalis); suchy ekstrakt z lisci Andrographis paniculata; bromelaina.

Suplement diety Pelavo Nos i Zatoki można podawać dzieciom powyżej 3.  roku życia.

Pelavo Nos i Zatoki ma smak wiśniowy.

Pelavo Nos i Zatoki jest dostępny w wielu aptekach internetowych i stacjonarnych, a także w oficjalnym sklepie USP Zdrowie na Allegro.

Ceny różnią się w zależności od aptek, ale produkt możesz kupić już za około 29 zł.