Pytania i odpowiedzi o Pelavo Gardło Spray

Dowiedz się więcej o Pelavo Gardło Spray

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najbardziej nurtujące i najczęściej powtarzające sie pytania dotyczące produktu Pelavo Gardło Spray. Zachęcamy wszystkie mamy do zapoznania się z nimi.

Dowiedz się więcej
Pelavo Gardło Spray ulotka

Wyrób medyczny Pelavo Gardło wspomaga gardło podczas terapii stanu zapalnego gardła i migdałków. Łagodzi suchy kaszel, chrypkę i ból gardła. Intensywnie nawilża wysuszoną i podrażnioną błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Pelavo Gardło Spray może być stosowany wspomagająco przy infekcjach o podłożu wirusowym czy bakteryjnym.

Wyrób medyczny Pelavo Gardło Spray zawiera naturalne ekstrakty z porostu islandzkiego, malwy i lipy, bogate w substancje śluzowe, które powlekają błonę śluzową, chroniąc i osłaniając zakończenia nerwów czuciowych odpowiedzialnych za wywoływanie bólu gardła i odruchu kaszlu.

Pelavo Gardło Spray – Dawkowanie:

Dzieci powyżej 1. roku życia: Rozpylić 1–2 dawki sprayu na tylną ścianę gardła. Stosować po posiłku, kilka razy dziennie.
Dorośli: Rozpylić 2–3 dawki sprayu na tylną ścianę gardła. Stosować po posiłku, kilka razy dziennie.

Pelavo Gardło Spray należy stosować w przypadku występowania objawów. W razie wątpliwości lub gdy objawy utrzymują się przez czas dłuższy niż 7 dni należy skonsultować się z lekarzem.

Woda demineralizowana, ksylitol, porost islandzki, wyciąg z malwy, wyciąg z lipy, hialuronian sodu, aromat cytrynowy, chlorek benzalkoniowy, wersenian dwusodowy, gliceryna.

Wyrób jest bezpieczny dla dorosłych oraz dzieci powyżej 1. roku życia.

Pelavo Gardło Spray możesz zakupić w aptekach stacjonarnych, internetowych oraz w oficjalnym sklepie USP Zdrowie na Allegro.

Cena może się wahać w zależności od apteki, ale wynosi około 28 zł.