Nasza misja

Sprowadzasz na świat nowe życie, a razem z nim diametralnie zmienia się także Twoje. Niezależnie od tego, czy właśnie w napięciu czekasz na kolejne USG, czy niedawno wróciłaś ze szpitala z noworodkiem i zastanawiasz się, dlaczego nie dodano do niego instrukcji obsługi, czy pilnie szukasz książeczki, która pomoże Twojemu przedszkolakowi odkryć jego mocne strony…

fot. iStock

Na każdym etapie tej drogi jesteśmy z Tobą. W HelloMama znajdziesz praktyczne porady na temat planowania ciąży; zdrowia, rozwoju i psychologii dziecka; i dostęp do wiedzy ekspertów 24 godziny na dobę (wiemy, że są sprawy, które po prostu nie mogą poczekać do rana!). HelloMama to także bezpieczna przestrzeń na szczere rozmowy o tym, co wspaniałe, ale i co trudne w macierzyństwie.

Niektóre aspekty rodzicielstwa przychodzą intuicyjnie, w innych zwyczajnie masz prawo potrzebować wsparcia. Jedno jest pewne – nie musisz wiedzieć wszystkiego. Od tego masz nas. HelloMama to dostęp do sprawdzonej wiedzy ekspertek i ekspertów, którzy pomogą Ci oswoić to, co nowe i nieznane. Nie oceniamy, nie pouczamy – wiemy, że (zbyt) często robi to świat. My wierzymy, że macierzyństwo to siła wspólnych doświadczeń, z której czerpać możemy wszystkie – niezależnie od tego, jak bardzo jesteśmy różne.

Nie da się być matką idealną, ale jest milion sposobów na to, by być po prostu dobrą mamą – Jill Churchill

Niech żyją Mamy!

newsletter-main

Wszystko, czego potrzebujesz
na Twoim mailu

Newsletter Hellomama da Ci dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

  newsletter-main-decorator
  newsletter-staying

  Zostań z nami jeszcze chwilę!

  Zapisz się do newslettera HelloMama

  Zyskaj dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

   newsletter-staying-decorator-1
   newsletter-staying-decorator-2