Męźczyzna przy porodzie Facebook @KPPhotoinc

Co czuje mężczyzna przy porodzie? Zobacz galerię pełną emocji

Spis treści:

Kirstie Perez przedstawiła serię zdjęć, ujawniając emocje, jakie przeżywa mężczyzna przy porodzie. Uchwyciła całą paletę uczuć od bezradności i zmartwienia, po dumę i łzy. Tych ojców przy porodzie musicie zobaczyć.

Decyzja o obecności ojca przy porodzie to jedna z najtrudniejszych decyzji w jego życiu. To nie tylko możliwość bycia świadkiem narodzin i ujrzenia dziecka w pierwszych chwilach jego życia, ale wspólne przeżywanie trudu i radości oraz wsparcie partnerki.

Jak wygląda mężczyzna przy porodzie?

Kirstie Perez fotografuje narodziny od 6 lat. Ostatnio fotografka podzieliła się na swoim koncie na Facebooku serią zdjęć, przedstawiając mężczyzn przy porodzie. Przy każdych narodzinach mężczyźni są w tle, często nie zdając sobie sprawy, jak są ważni. Perez ma nadzieję, że oglądający jej zdjęcia zrozumieją, że narodziny to znacznie więcej niż fizyczny aspekt oraz jak pomocny może być partner podczas porodu, by kobieta czuła się komfortowo emocjonalnie i psychicznie.

Płeć żeńska w trakcie porodu raczej nie ma czasu na refleksje, a mężczyzna może przeżywać każdy moment, jako niesamowite wydarzenie i cud natury. Perez uchwyciła na twarzach mężczyzn całą paletę emocji: bezradność, niepokój, zmartwienie, dumę i podziw, łzy, a także ogromną miłość do kobiety. Ich empatia osiąga szczyt w sposób, którego większość z nich nigdy nie doświadczyła, są wręcz sparaliżowani intensywnością uczuć.

Mężczyźni przy porodzie – galeria Kirstie Perez

  1.  

2.

3.

4.

5.

6.

 
7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

    Sprawdź powiązane tematy

    Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

    Sprawdź