Kasia Szymków jest w ciąży. Autorka bloga Jestem Kasia pochwaliła się ciążowym brzuszkiem Instagram.com

Kasia Szymków jest w ciąży. Autorka bloga Jestem Kasia pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Spis treści:

Kasia Szymków spodziewa się pierwszego dziecka. Blogerka radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kasia Szymków, czyli autorka bloga Jestem Kasia, po 4 latach małżeństwa zdecydowała się na powiększenie rodziny. „Ten moment, kiedy nie dopinasz swoich ulubionych jeansów i wcale nie jest ci z tego powodu smutno” – napisała na swoim profilu na Instagramie Kasia Szymków. Autorka bloga „Jestem Kasia” swój post opatrzyła czarno-białym zdjęciem, na którym widać już ciążowe krągłości.

Jestem Kasia spodziewa się dziecka

Kasia Szymków, jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce, w swoim poście wyznała, że bardzo cieszy się z roli przyszłej mamy i możliwości dzielenia się tym szczęściem ze swoimi obserwatorami.

„Od kilku miesięcy pod moim sercem rozwija się mała istotka, która jeszcze przed swoim przyjściem na świat sprawiła, że nasze życie zaczęło smakować inaczej. Przed nami jeszcze tygodnie wspólnej wędrówki i cieszę się, że od teraz będziecie mogli nam towarzyszyć w przeżywaniu tego niezwykłego czasu” – napisała Kasia Szymków.

Baby boom wśród polskich blogerek

Jestem Kasia podzieliła się szczęśliwą wiadomością we wtorek wieczorem, czyli dokładnie dzień po tym, jak sieć obiegła informacja (niepotwierdzona przez samą zainteresowaną), że dziecka spodziewa się również inna polska blogerka – Kasia Tusk. Córka Donalda Tuska jeszcze nie odniosła się do tych doniesień.

Kasia Szymkow, jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce, w swoim poście wyznała, że bardzo cieszy się z roli przyszłej mamy i możliwości dzielenia się tym szczęściem ze swoimi obserwatorami.

"Od kilku miesięcy pod moim sercem rozwija się mała istotka, która jeszcze przed swoim przyjściem na świat sprawiła, że nasze życie zaczęło smakować inaczej. Przed nami jeszcze tygodnie wspólnej wędrówki i cieszę się, że od teraz będziecie mogli nam towarzyszyć w przeżywaniu tego niezwykłego czasu" - napisała Kasia Szymków.

Kasia Szymków – kim jest?

Kasia Szymków od dziewięciu lat prowadzi bloga pod nazwą „Jestem Kasia” i pod tym pseudonimem jest znana w sieci. Blogerka pochodzi z Górnego Śląska. Obok Kasi Tusk, Jessiki Mercedes Kirschner i Maffashion Kasia jest wymieniana jako jedna z najpopularniejszych influencerek modowych w Polsce.

Raczej stroni od ścianek i rzadko pojawia się na wielkich galach i branżowych imprezach. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 205 tys. osób. Jestem Kasia od 2014 roku jest szczęśliwą żoną fotografa, Jacka Szymkowa, a za kilka tygodni będzie mogła sprawdzić się również w roli mamy.

Redakcja HelloMama dołącza się do życzeń i gratulacji!

    Sprawdź powiązane tematy

    Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

    Sprawdź