Ahley Graham

Ashley Graham pokazała, jak naprawdę wygląda brzuch po ciąży. „Jesteś inspiracją!”

Spis treści:

Jest modelką i propagatorką bodypositive. Ashley Graham niedawno została też mamą. Nie wstydzi się pokazywać również tych aspektów macierzyństwa, które uznawane są powszechnie za tabu. Tym razem modelka opublikowała zdjęcie swojego usianego rozstępami brzucha.

Ashley Graham – modelka z misją

Ashley Graham jest jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 10,1 mln internautów. Jest uwielbiana za to, że w tak naturalny i bezpretensjonalny sposób potrafi celebrować swoje krągłości. Graham działa też na rzecz kobiet i ruchu body positive, pokazując, że każde ciało, nie tylko to w rozmiarze XS, jest wartościowe i piękne. Każde też ma do opowiedzenia swoją historię – na przykład tę o porodzie.

Ashley Graham pokazała brzuch po porodzie

„Ta sama ja, kilka nowych historii” – napisała Ashley Graham pod zdjęciem brzucha usianego świeżymi rozstępami. Zdjęcie w dużym przybliżeniu pokazuje to, co wiele kobiet po porodzie stara się ukryć – brzuch, przynajmniej przez kilka pierwszych miesięcy, nie ma szans być idealny. A jeśli miałyśmy pecha i podczas ciąży pojawiły się na nim rozstępy, powrót do dawnego stanu będzie praktycznie niemożliwy. Zdjęcie Ashley Graham skomentowało już ponad 15 tysięcy osób. Wiele kobiet postanowiło odczarować w swoich komentarzach rozstępy. Jedna z nich nazwała je „liniami życia” inna „znakami wojowniczki”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

same me. few new stories.

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Rozstępy – czy da się ich pozbyć?

Rozstępy najlepiej zaakceptować i pokochać. Walka z nimi często bowiem bywa trudna. Domowe metody mają szanse się sprawdzić tylko pod warunkiem, że zadziałamy bardzo szybko, kiedy tylko zobaczymy na ciele pierwsze różowe wrzecionowate pasma. W domowej kuracji zastosowanie mają m.in. olejek migdałowy, arganowy, z kiełków pszenicy, a także olej kokosowy i z orzechów macadamia. W usuwaniu rozstępów wykorzystuje się również olejek lawendowy, różany i sandałowy.

Dużo większą skuteczność ma laserowe usuwanie rozstępów. Ciepło produkowane przez laser likwiduje martwe i zbliznowaciałe tkanki oraz oczyszcza i zamyka mikrokanaliki. Okres regeneracji skóry po zabiegu trwa około miesiąca. Decydując się na zabieg, trzeba pamiętać jednak, że jest kosztowny i dosyć bolesny.

Sprawdź powiązane tematy

newsletter-main

Wszystko, czego potrzebujesz
na Twoim mailu

Newsletter Hellomama da Ci dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

  newsletter-main-decorator
  newsletter-staying

  Zostań z nami jeszcze chwilę!

  Zapisz się do newslettera HelloMama

  Zyskaj dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

   newsletter-staying-decorator-1
   newsletter-staying-decorator-2

   Dziękujemy za zapis do newslettera!

   Sprawdź swoją skrzynkę mailową
   i kliknij link aktywacyjny, aby potwierdzić subskrypcję.

   newsletter-staying-decorator-1
   newsletter-staying-decorator-2