Ashley Graham Fot. Tim Mosenfelder/Getty Images)

Ashley Graham w ciąży. „Nasza rodzina się powiększa”

Ashley Graham i jej mąż Justin Ervin spodziewają się pierwszego dziecka. Para pochwaliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na profilu amerykańskiej modelki pojawiło się urocze nagranie, na którym widać już ciążowy brzuszek. 

Spis treści:

Ashley Graham i jej kariera

Ashley Graham zyskała popularność dzięki celebracji swoich krągłości i promowaniu w mediach społecznościowych ruchu body positive. Z pełniejszych kształtów i cellulitu uczyniła atut. I właśnie tym zaskarbiła sobie serca fanów na całym świecie. – Tak, mam cellulit, i wiecie co? Mam go nawet na moich ramionach! Nie tylko na nogach i tyłku. Tak, moja pupa ma dziwaczny kształt, ale co z tego? Myślę, że gdyby kobiety otaczały się częściej osobami, które mówią o sobie prawdę, nie wstydzą się swoich wad i mówią o nich głośno, byłoby nam łatwiej – mówiła w jednym z wywiadów.

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 8,7 mln internautów. 31-latka jest jedną z najlepiej zarabiających modelek na całym świecie. Majątek Amerykanki szacuje się na 10 mln dolarów.

– Wiem, że moje ciało w bikini jest sexy i chcę, by wszyscy to wiedzieli. Nie mam powodu, aby je ukrywać. Świat jest gotowy na więcej grubszych dziewczyn w bikini. To pomaga kobietom czuć się dobrze i seksownie, dlatego cieszę się, że mogę być częścią kampanii #CurvesInBikini – tłumaczyła swój udział w jednej z sesji dla magazynu „Sports Illustrated”.

 

Ashley Graham spodziewa się dziecka

W środę amerykańska modelka ogłosiła, że ​​ona i jej mąż Justin Ervin spodziewają się pierwszego dziecka. Radosną nowiną para podzieliła się na swoich instagramowych profilach.

„Dziewięć lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była najlepsza podróż z moją ulubioną osobą na świecie! Dzisiaj czujemy się tak pobłogosławieni, wdzięczni i podekscytowani, że możemy świętować to, że nasza rodzina się powiększa!” – napisała na swoim profilu na Instagramie. „Szczęśliwej rocznicy, @mrjustinervin. Życie ma się jeszcze lepiej” – dodała Ashley Graham.

Swój post 31-latka opatrzyła krótkim nagraniem wideo, które stworzyła wspólnie z mężem. „Niespodzianka” – mówią jednogłośnie, głaszcząc ciążowy brzuszek Ashley.

Wzruszające życzenia z okazji 9 rocznicy ślubu pojawiły się również na profilu męża Ashley Graham, Justina Ervina.

„Do mojej wiecznej miłości i mojej codziennej inspiracji. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy @ashleygraham. Te 9 lat trwało jak całe życie. Wydaje mi się, że to dlatego, że moje życie naprawdę zaczęło się, kiedy do niego dołączyłaś. Teraz, kiedy stworzyliśmy wspólne życie, tworzymy je razem. Kocham cię i kocham nas. Wszyscy z nas…” – napisał na swoim profilu na Instagramie.

Swój post Justin Ervin opatrzył uroczym zdjęciem z Ashley Graham. Na fotografii widzimy zdjęcie USG ich maleństwa.

Przyszłym rodzicom gratulujemy i życzymy wielu magicznych momentów!

    Sprawdź powiązane tematy

    Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

    Sprawdź