Kenza Zouiten Subosic / Instagram.com Kenza Zouiten Subosic / Zdjęcie: Instagram.com @kenzas

Kenza Zouiten wrzuciła fotkę, na której pozuje z laktatorem. „Tak naprawdę wyglądała nasza ostatnia noc…”

Spis treści:

Kenza Zouiten, popularna szwedzka modelka i blogerka modowa, wrzuciła na swojego Instagrama fotkę, na której pozuje z laktatorem przy piersi. Tym samym Kenza Zouiten po raz kolejny pokazała, że jest matką z prawdziwego zdarzenia. Wszystko inne może poczekać, gdy dziecko jest głodne albo gdy z piersi zaczyna lecieć mleko!

Kenza Zouiten – kim jest?

Kim jest Kenza Zouiten? To popularna szwedzka modelka i blogerka modowa, która niedawno została mamą. O tym, że spodziewa się dziecka, modelka opowiedziała we wzruszającym filmiku na swoim kanale na YouTube. Dlaczego wzruszającym? Kobieta przez jakiś czas nie mogła zajść w ciążę. Dopiero po kilku tygodniach wizyt u różnych lekarzy okazało się, że Kenza Zouiten przechodzi właśnie przedwczesną menopauzę.

Kenza Zouiten – starania o ciążę

Właśnie wtedy para zdecydowała się na metodę in-vitro. Niestety, ona również nie przyniosła oczekiwanych efektów. Gdy Kenza Zouiten i jej mąż odpuścili, godząc się na bezdzietność, modelka zobaczyła dwie kreski na teście ciążowym. Od tej chwili małżeństwo jest najszczęśliwsze pod słońcem!

Potomek Kenzy i Aleksa Subosica przyszedł na świat w czerwcu 2019 roku, wywracając dotychczasowe życie influencerki do góry nogami. Przykład? Niedawno Kenza Zouiten wrzuciła na swojego Instagrama fotkę, na której pokazuje swój odrost na paznokciach. W pierwszych tygodniach życia dziecka nie mogła go zostawić ani na chwilę, nawet na wyjście do kosmetyczki.

Od porodu modelka robi wszystko, by połączyć wychowanie dziecka z rozwojem swojej kariery. To właśnie dlatego na sesje zdjęciowe czy różnego rodzaju eventy biega z laktatorem przy piersi albo z dzieckiem.

Kenza Zouiten z laktatorem

I właśnie fotkę z jednej z imprez pokazała na swoim koncie na Instagramie. Na zdjęciu widzimy ją wraz z inną influencerką. Obie dziewczyny odciągają pokarm za pomocą laktatora. Na post w dwie godziny po publikacji zareagowało ponad 74 tys. osób!

Macierzyństwo to nie tylko cukierkowe chwile, które często widzimy na zdjęciach na Instagramie. Nie zawsze jesteśmy wypoczęte i pachnące, a dziecko nie zawsze jest grzeczne. Czasami nie ogarniamy, gdy po dwóch godzinach spędzonych na gotowaniu ulubionego dania dla malucha, słyszymy, że dzisiaj nie jest już jego ulubionym. Czasami mleko kapie nam z piersi, jesteśmy głodne i bolą nas ręce. Znamy to!

I tym bardziej szanujemy Kenzę, że – chociaż jest światowej sławy modelką o nienagannej sylwetce (nawet po ciąży!) – to ma do siebie dystans!

    Sprawdź powiązane tematy

    Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

    Sprawdź