Agnieszka Kaczorowska Instagram.com / @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska urodziła. Pokazała piękne zdjęcia ze szpitala

Spis treści:

Agnieszka Kaczorowska została po raz pierwszy mamą. Radosną nowiną aktorka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. W swoim wpisie potwierdziła płeć maleństwa i datę porodu, a także pokazała efekty sesji zdjęciowej w szpitalu.

Agnieszka Kaczorowska o ciąży poinformowała swoich fanów w ostatni dzień minionego roku. Napisała wówczas, że wraz z mężem Maciejem Pelą spodziewają się pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat latem 2019 roku.

Agnieszka Kaczorowska urodziła

Czekanie na narodziny swojej pociechy było dla Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża największą lekcją cierpliwości i pokory, o czym poinformowała aktorka na swoim profilu na Instagramie. 27-latka urodziła bowiem po wyznaczonym terminie. Dziewczynka przyszła na świat w piątek 26 lipca.

„Zostaliśmy oblani miłością. 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. Rodzinka w komplecie” – napisała Agnieszka Kaczorowska.

W dalszej części swojego wpisu świeżo upieczona mama podziękowała zespołowi lekarzy, którzy odbierali poród.

„Będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach. Dziękuję z całego serca całemu profesjonalnemu zespołowi z @moja_polozna_jaworska na czele” – dodała Agnieszka Kaczorowska.

Gwiazda podziękowała również za wsparcie swojemu mężowi. „Bez Ciebie nie dałybyśmy rady!” – podkreśliła.

Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się na profesjonalną sesję zdjęciową w szpitalu. Pięknymi kadrami pochwalili się na Instagramie. Aktorka dała się sfotografować w naturalnym wydaniu – bez grama makijażu, bez wystylizowanej fryzury, pokazując tym samym, jak naprawdę wygląda kobieta po porodzie.

Agnieszka Kaczorowska urodziła po terminie<

Tuż przed porodem Agnieszka Kaczorowska, znana z roli Bożenki w serialu „Klan”, zaapelowała do swoich fanów, by zaczekali z gratulacjami do ogłoszenia przez nią nowiny.

„Nie gratulujcie jeszcze, nie dopytujcie proszę, bo to nie ułatwia… wiedzą o tym wszystkie Panie, które rodziły po terminie. Nasze #Pelątko pojawi się w najlepszym dla siebie momencie. A ja pozwólcie, będę mniej aktywna na IG, tak jak przez ostatnie dni… – napisała na swoim profilu na Instagramie.

Cykl rozmów „Będę Mamą”

Niedługo po ogłoszeniu ciąży, tancerka zapowiedziała start autorskiego programu na kanale na YouTube, bo jak przyznała w jednym z wywiadów, sama z trudem znajdowała kolejne informacje związane z przygotowaniami do porodu. W swoim cyklu „Będę Mamą” rozmawiała z dietetykami, ginekologami, położnymi i innymi ekspertami, którzy dzielili się z nią swoją wiedzą. Program w całości poświęcony był tematom parentingowym.

– Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zaczęłam szukać informacji na temat odpowiedniej diety dla przyszłych mam, wskazówek dotyczących przygotowań do porodu. Niestety, o ile w sieci można znaleźć wiele blogów dla młodych mam, nie znalazłam niczego na ten temat na YouTube. Stwierdziłam, że dobrym pomysłem jest stworzenie takiej platformy dla kobiet. Poprosiłam fanki o opinię, jakie informacje chciałyby znaleźć w sieci, czego chciałyby się dowiedzieć, będąc w ciąży – powiedziała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Plejadą.

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy i życzymy wielu przespanych nocy!

    Sprawdź powiązane tematy

    Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

    Sprawdź