Szpital Żelazna w Warszawie – Wyprawka do szpitala

Szpital Żelazna w Warszawie – Wyprawka do szpitala

Oczekiwanie na rozwiązanie ciąży jest bardzo ekscytujące. Już wkrótce powitasz na świecie swoje ukochane dziecko. Nie możesz jednak zapomnieć o tym, jak ważne jest przygotowanie do pobytu w szpitalu. Zabierając ze sobą wyprawkę, masz pewność, że będziesz mieć przy sobie wszystkie potrzebne rzeczy.

Szpital Żelazna wyprawka, którą musisz spakować

Planowaną datę rozwiązania znasz już od dawna. Zatem masz dużo czasu, aby zaplanować, gdzie chcesz rodzić. Wybierając Centrum Medyczne „Żelazna” Szpital Specjalistyczny św. Zofii, masz pewność, że trafisz pod doskonałą opiekę. Jednak możesz ułatwić sobie pobyt i sprawić, że będzie bardziej komfortowy, jeśli odpowiednio spakujesz torbę do szpitala.

Tak, tę słynną torbę do szpitala, o której mówią wszystkie mamy. Wyprawka zawiera rzeczy dla ciebie oraz dla dziecka. Dlatego jest to tak ważne, aby zapakować elementy przydatne dla was obojga. Wybierz rzeczy, bez których nie możesz się obejść, ale też takie, które są praktyczne i sprawdzą się podczas opieki nad maluchem w pierwszych dniach jego życia. Co musisz mieć w torbie? A może jest coś, czego nie warto zabierać?

Zabierz ze sobą:

  • swoje dokumenty, w tym dowód osobisty i historię przebiegu ciąży;
  • komfortową piżamę lub wygodny dres;
  • rozpinaną koszulę do karmienia piersią.

Inne niezbędne rzeczy, które warto spakować do szpitala znajdziesz na tej grafice, którą możesz też pobrać na swoje urządzenie:

POBIERZ

Centrum-Medyczne-Żelazna-Szpital-Specjalistyczny-św.-Zofii-w-warszawie

Sprawdź powiązane tematy

Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

Sprawdź