Szpital Rydygiera w Krakowie – Wyprawka do szpitala dla mamy

Szpital Rydygiera w Krakowie – Wyprawka do szpitala dla mamy 

Podczas przyjęcia na oddział musisz się stawić z wyprawką dla mamy i dziecka. Co to oznacza? Na planowany pobyt w szpitalu powinnaś zabrać ze sobą rzeczy, które będą ci potrzebne przez te kilka dni, ale też produkty do pielęgnacji dla niemowląt i ubranka dla malucha.

Szpital Rydygiera – wyprawka do szpitala

O wyprawce do szpitala dla mamy i dziecka wie każda młoda mama. Ale czy na pewno wiesz, co powinnaś do niej spakować? Każda mama może dać ci inne porady. Jest to zupełnie normalne, ponieważ każda osoba może uznać inne rzeczy za najbardziej przydatne. Jedno jest pewne, do szpitala musisz się stawić ze spakowaną wyprawką.

Planując poród w szpitalu specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera, powinnaś zabrać ze sobą torbę lub małą walizkę z konkretnymi rzeczami. Zawsze musisz mieć przy sobie dokumenty i kartę przebiegu ciąży. Weź też ładowarkę do telefonu. Z innych rzeczy, które będą ci potrzebne, skup się na wybraniu tych najbardziej praktycznych i komfortowych. W tych dniach postaw na wygodną koszulę nocną i szlafrok. Dla malucha wybierz ubranka, które można łatwo założyć i ściągnąć.

Wyprawka dla mamy i dziecka powinna zawierać również:

  • dowód osobisty, kartę ciąży oraz wyniki badań;
  • wygodne ubrania dla ciebie i dziecka;
  • ręczniki;
  • produkty higieniczne, w tym podkłady poporodowe i pieluchy dla maleństwa.

Inne bardzo potrzebne produkty znajdziesz na grafice, którą możesz również pobrać na swoje urządzenie.

POBIERZ

Szpital Rydygiera w Krakowie – Wyprawka do szpitala dla mamy

Sprawdź powiązane tematy

Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

Sprawdź