Szpital Inflancka w Warszawie – Torba do szpitala dla mamy 

Z ekscytacją, ale i niepokojem czekasz na poród. Chcesz już zobaczyć swoją pociechę, którą przez wiele miesięcy nosiłaś pod sercem. Podczas ostatnich dni oczekiwania musisz spakować wyprawkę, z którą pojedziesz do szpitala. Co powinnaś zabrać dla siebie, a co przygotować dla noworodka?

Wyprawka dla mamy Szpital Specjalistyczny Inflancka – co musisz mieć przy sobie?

Oczekując na poród, masz wiele myśli i planów. Może nawet przemyślałaś już, w jakie ubrania ubierzesz siebie i dziecko w dniu wyjścia ze szpitala. Wybierając szpital specjalistyczny „Inflancka” im. Krysi Niżyńskiej „Zakurzonej”, masz pewność, że będziesz otoczona profesjonalną opieką na miejscu. Nie musisz się zamartwiać samym porodem czy pobytem w szpitalu. Jednak musisz skompletować wyprawkę, która przyda się i tobie, i maleństwu podczas tych kilku dni w placówce.

Te rzeczy, musisz koniecznie zabrać:

  • dokument tożsamości i dokumentację medyczną z przebiegu ciąży;
  • wygodne ubrania dla siebie i dziecka;
  • podstawowe przybory toaletowe;
  • ręczniki.

Torba do szpitala – jak zabrać wszystko co trzeba?

Pakując wyprawkę, z łatwością można zapomnieć o wielu potrzebnych rzeczach. Zwłaszcza jeśli robisz to pierwszy raz i nie do końca wiesz, co ci się przyda. Możesz spakować torbę do szpitala na kilka tygodni przed planowanym przyjęciem w szpitalu. Dzięki tej grafice niczego nie zapomnisz, pobierz ją na swoje urządzenie!

POBIERZ

Szpital Inflancka w Warszawie – Torba do szpitala dla mamy

źródło: https://www.szpital-inflancka.pl/jak-spakowac-sie-do-szpitala

Sprawdź powiązane tematy

Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

Sprawdź