szpital siemiradzkiego

Szpital Siemiradzkiego w Krakowie – Lista rzeczy do porodu 

Zdarza się, że poród zacznie się wcześniej. W takiej sytuacji nie stresuj się, a jak najszybciej staw się w szpitalu, w którym masz zaplanowany poród. Aby uniknąć jeszcze większego napięcia, powinnaś mieć zawczasu spakowaną torbę do szpitala.

Lista rzeczy do porodu

Szpital na Siemiradzkiego w Krakowie zapewni ci najlepsze warunki pobytu w szpitalu i porodu. Jednak najlepiej będzie, jeśli zabierzesz ze sobą rzeczy, które są ci potrzebne każdego dnia. Wiele kobiet jeszcze na kilka dni przed porodem pakuje torbę do szpitala. Jest to bardzo mądre rozwiązanie, ponieważ możesz na spokojnie pomyśleć, co ci się przyda i wybrać tylko te rzeczy, bez których przez kilka dni nie będziesz mogła się obejść.

Wyprawka do szpitala nie obejmuje tylko rzeczy dla ciebie. Musisz zabrać również podstawowe rzeczy, które będą ci potrzebne do opieki nad dzieckiem w pierwszych dniach życia. Zapakuj więc kupione wcześniej ubranka, a nawet laktator, jeśli został ci zalecony. Pamiętaj jednak, że ubranka dla malucha muszą być praktyczne. Wybierz te bez zbędnych ozdób, które można bardzo łatwo założyć i ściągnąć.

Do wyprawki musisz spakować:

  • dokument potwierdzający tożsamość i skierowanie do szpitala, jeśli je masz;
  • kartę przebiegu ciąży i inne aktualne wyniki badań;
  • leki, jeśli jakieś przyjmujesz na stałe;
  • produkty higieniczne dla siebie i dziecka.

Listę rzeczy do szpitala znajdziesz na poniższej grafice. Pobierz ją na swoje urządzenie!

POBIERZ

 

Szpital Siemiradzkiego w Krakowie – Lista rzeczy do porodu

Sprawdź powiązane tematy

Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

Sprawdź