Szpital Kliniczny Łódź – wyprawka do porodu 

Szpital Kliniczny Łódź – wyprawka do porodu 

Ostatnie dni przed porodem mogą być jednocześnie przerażające i ekscytujące. Możesz być też bardzo rozproszona i pobudzona, czekając na sygnał, że poród się zaczyna. Musisz przygotować też wyprawkę dla siebie i dziecka oraz skompletować potrzebne dokumenty. Co musisz mieć przy sobie?

Szpital Kliniczny Łódź – co zabrać do porodu?

Szykując się do porodu w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, możesz mieć pewność, że na miejscu czeka na ciebie wygodna sala i profesjonalna opieka. Jednak musisz ze sobą zabrać wiele przydatnych podczas pobytu rzeczy, które sprawią, że twój pobyt stanie się komfortowy. Nie zapomnij o wyprawce dla noworodka! Przydadzą się nie tylko pieluchy.

Kompletując wyprawkę dla matki i dziecka, powinnaś ze sobą mieć:

  • ważny dokument tożsamości;
  • kartę przebiegu ciąży;
  • wygodne, rozpinane koszule;
  • szlafrok;
  • 3–5 kompletów ubranek dla dziecka;
  • 1 opakowanie pampersów.

Wyprawka do porodu – czego nie może zabraknąć?

Spakuj tylko najważniejsze rzeczy. Nie bierz ze sobą cennej biżuterii czy drogiego komputera. Wybierz bardziej praktyczny smartfon czy nawet książkę do poczytania. Kompletując ubrania, skup się na tym, aby były wygodne i praktyczne. Także te dla maleństwa muszą być łatwe w zdejmowaniu i zakładaniu. Nie zapomnij zabrać rzeczy, które poprawią twój komfort. Może to być po prostu ulubiona poduszka.

I wiele innych rzeczy, które znajdziesz na grafice poniżej. Kliknij przycisk, by pobrać ją na swoje urządzenie.

POBIERZ

Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Sprawdź powiązane tematy

Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

Sprawdź