Jakie badania każda kobieta powinna zrobić przed i w trakcie ciąży? Radzi dr Małgorzata Stefaniak Jakie badania każda kobieta powinna zrobić przed i w trakcie ciąży? Radzi dr Małgorzata Stefaniak

Jakie badania każda kobieta powinna zrobić przed i w trakcie ciąży? Radzi dr Małgorzata Stefaniak

Dbanie o regularne wykonywanie wszystkich potrzebnych badań to podstawa profilaktyki - szczególnie w ciąży, kiedy dbamy nie tylko o siebie, ale również o rozwijające się w nas nowe życie. A najlepiej zadbać o wszystkie potrzebne badania już na etapie planowania ciąży.

Właśnie dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży i nie masz pojęcia, jakie badania powinnaś wykonać? Masz mętlik w głowie, ponieważ w internecie ciągle widzisz sprzeczne informacje, a chcesz jak najdokładniej sprawdzić stan swojego zdrowia? A może dopiero planujesz ciąże i chcesz wiedzieć, czy nie powinnaś zacząć czegoś suplementować? O tym, jakie są zalecane badania przed i w trakcie ciąży opowiedziała położna dr Małgorzata Stefaniak podczas VII Warszawskich Dni Promocji Zdrowia. To powinna obejrzeć każda kobieta w ciąży i starająca się o dziecko! Sprawdź też pozostałe części webinaru, który był częścią konferencji. Dowiesz się z nich m.in. jak powinna odżywiać się kobieta w ciąży i czy przyjmowanie leków w tym okresie jest bezpieczne.

Sprawdź powiązane tematy

Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

Sprawdź