Jak przyszła mama opisuje stan ciąży? Jak przyszła mama opisuje stan ciąży? / freepik.com

Jak przyszła mama opisuje stan ciąży?

Spis treści:

Ciąża. Radosny stan oczekiwania na dziecko, kiedy czujesz się świetnie, akceptujesz każdy kolejny kilogram, cellulit na udach i rozstępy na brzuchu? Masz rację, tak dobrze nie ma. Nie oznacza to jednak, że o ciąży nie można mówić z uczuciem. Zobacz, jak o ciąży opowiadają mamy na Instagramie. 

"Oddajcie mi moje ciało i mózg"

Może była planowana, a może to skutek namiętnej nocy z partnerem. Jakkolwiek by do tego nie doszło, stało się. Jesteś w ciąży. Śpisz więcej niż zazwyczaj, zaczynasz nie dopinać swoich ulubionych spodni, a na obiad jadłabyś tylko kluski śląskie z czerwoną kapustą. Kawa? Nigdy w życiu. Zamiast niej poczułaś miłość do soku pomarańczowego, który teraz pijesz litrami. Jak określiłabyś swój stan? Pewnie byłoby to coś w stylu: oddajcie mi moje ciało i mózg!

O ciąży (raz milej, raz trochę mniej) piszą też znane influencerki. One również czasami mają dość. I ja się im nie dziwię. Też byłabym zrezygnowana, gdybym z powodu widoku wielkiego brzucha, nie widziała już swoich stóp. Albo gdybym nie mogła samodzielnie wstać z niskiego krzesła. Kobiety w ciąży to prawdziwe fighterki. Oto kilka przykładów.

Opinie o ciąży na Instagramie

albie.and.ivy

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Rhi, Albs & Ivy (@albie.and.ivy)

„Płaskie brzuchy są świetne! Ale czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym, że to twoje ciało tak przemieściło narządy, by na świat mogło przyjść kolejny człowiek? Więc tak! Twój rozciągnięty brzuch z bliznami również robi wrażenie!” – pisze Brenda Stears, matka piątki dzieci. 

saraaemiliee

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez saraaemiliee (@saraaemiliee)

„Bycie w ciąży oznacza, że każdy dzień to kolejny dzień bliższy poznaniu innej miłości mojego życia…” – pisze kolejna influencerka, mama dwójki dzieci.

laurencalvin_lcfit

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Mumbods Rock ~ Unfiltered Life (@laurencalvin_lcfit)

„Jak możesz powiedzieć coś negatywnego o swoim ciele po tym, jak poczułeś taniec życia z wnętrza swojego łona?”pyta na Instagramie laurencalvin_lcfit.

janiniditahiti

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Janine (@janiniditahiti)

"Nikt oprócz ciebie nie wie, jak silna jest już moja miłość do ciebie. W końcu tylko ty wiesz, jak brzmi bicie serca pod moją klatką piersiową..” – pisze Janine, matka dwójki dzieci. 

    Sprawdź powiązane tematy

    Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

    Sprawdź