Ćwiczenia w ciąży / istock

„Kobieto! Wróć bezpiecznie do formy!” Marta Stoberska startuje z warsztatami dla kobiet w ciąży i po porodzie

Dlaczego nie możesz robić brzuszków po porodzie? Jak sprawić, by brzuch znowu był płaski? Jak bezpiecznie i z głową wrócić do formy po porodzie? Jakie ćwiczenia warto wdrożyć po urodzeniu dziecka? Jak radzić sobie z bólem stawów w ciąży? Jakie ćwiczenia wspomogą twój poród i sprawią, że odzyskasz energię? Jak ciąża i poród wpływa na twoje ciało? Co z tymi rozstępami? Te i wiele innych informacji wyciągniesz z warsztatów dla kobiet w ciąży i po porodzie, które odbędą się 11 grudnia 2021 r. w studio FUNKCJONUJ na warszawskim Tarchominie!

Spis treści:

Warsztaty dla kobiet w ciąży i po porodzie

Warsztaty skierowane są do kobiet w ciąży i po porodzie, które w chaosie informacji nie wiedzą, jakie kroki podejmować, by bezpiecznie i z głową wrócić do formy po porodzie.

Spotkanie poprowadzi Marta Stoberska – trenerka personalna ze specjalnością treningu medycznego i funkcjonalnego, która przez to, że sama niedawno została mamą wie, jak ciężko czasem znaleźć chwilę dla siebie, a co dopiero na specyficzny trening, jakim jest ten w okresie połogu.

Warsztaty to przede wszystkim praktyczne wskazówki z zakresu treningu kobiet w ciąży i okresie połogu. Prowadząca najpierw wprowadzi uczestniczki w temat, poruszając kwestie fizjologii ciąży i połogu, by potem przejść do praktycznej części pokazowej i omawiać ćwiczenia bezpieczne dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Tematy, jakie poruszane będą w trakcie warsztatów to:

 • fizjologia ciąży i połogu pod względem zmian zachodzących w ciele,
 • ukierunkowanie treningu na konkretny problem, czyli „co i jak powinnaś ćwiczyć, by bezpiecznie wracać do formy”,
 • relaksacyjne pozycje dla kobiet w ciąży, kiedy doskwierają biodra i kręgosłup,
 • ćwiczenia bezpieczne dla kobiet w ciąży i połogu – przykłady demonstrowane przez prowadzącą na chętnych uczestniczkach,
 • mini panel o szczotkowaniu ciała w ciąży prowadzony przez Karolinę Mazgajewską.

Całe spotkanie odbędzie się w warszawskim studio treningu „Funkcjonuj” prowadzonym przez Justynę Podobińską i zakończy się słodkim poczęstunkiem i napojami.

Partnerami warsztatów są:
 • LaMujer,
 • MrBrush,
 • Funkcjonuj,
 • Strefa zdrowia Wilanów.
Patronat nad wydarzeniami objęły:
 • HelloZdrowie,
 • HelloMama,

Bilety są dostępne!

Koszt udziału w warsztatach to 169 zł. Zapiszesz się na nie tutaj: https://www.zmarta.com.pl.
Jeśli wolisz tradycyjny przelew: 91 1140 2004 0000 3202 8002 9576 w tytule „WARSZTATY DLA KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE”.

Marta Stoberska - kim jest?

Marta Stoberska od ponad 7 lat działa w branży jako trener personalny i instruktor fitness. Ukończyła studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, gdzie mimo młodego wieku miała też okazję być wykładowcą i przygotowywać przyszłych trenerów personalnych do wykonywania zawodu. Posiada certyfikaty z międzynarodową akredytacją REPs z dziedziny treningu medycznego i funkcjonalnego. Odbyła też liczne szkolenia z fizjotapingu, stretchingu & mobility, treningu kettlebell, pilates i TRX. Prywatnie jest miłośniczką pizzy, prosecco i Majonezu Kieleckiego. W social mediach działa jako „Zmobilizuj się z Martą”, ucząc kobiety zdrowego i mądrego podejścia do bycia fit.

  Sprawdź powiązane tematy

  Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

  Sprawdź