Ciężarna kąpię się Brzuch ciężarnej/ Pexels, fot. Lucas Mendes

Kobieta w ciąży z trojaczkami pokazała swój brzuch – Instagram oszalał

Spis treści:

Mama na Instagramie dokumentowała wszystkie etapy ciąży z trojaczkami i pokazała swój rosnący brzuch. Jego wielkość była imponująca.

Przyszła mama trojaczków

Maria Jorstad, Norweżka mieszkająca w Kopenhadze, na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcia z ciąży z trojaczkami. Dokumentując swój rosnący wciąż brzuch, zyskała ponad 149 tysięcy obserwatorów. Jej zdjęcia pokazują niezwykłość kobiecego ciała. Internautów zachwyciły trojaczki – Instagram oszalał na ich punkcie.

- Nigdy nawet nie pomyśleliśmy o możliwości posiadania trojaczków, więc to był naprawdę surrealistyczny moment. Zacząłem płakać od razu, myśląc o wszystkim naraz, podczas gdy pierwsze myśli Andersa dotyczyły większego mieszkania i samochodu. Resztę sesji śmiałam się i płakałam, śmiałam się i płakałam. Bardzo emocjonalnie było widzieć trójkę zdrowych dzieci kopiących na ekranie powiedziała brytyjskiemu HuffPost, opowiadając o momencie, gdy dowiedziała się, że zostanie mamą trojaczków.

Trojaczki? Instagram je pokochał!

Maria pod zdjęciami opisała, jak czuła się w danym etapie ciąży. Nie było łatwo. Odczuwała swędzenie i pieczenie skóry na brzuchu, bolały ją dziąsła i plecy, nie mogła spać, przechodziła emocjonalne załamania. W ostatnim etapie ciąży była u kresu wytrzymałości.

Wielkość jej brzucha była naprawdę imponująca. Maria dziwiła się, że może stać bez upadku, dźwigając taki ciężar. Starała się ruszać jak najmniej, aby wytrwać do porodu. Udało jej się.

Maria miała ze swoim duńskim mężem Andersem, dwuletniego synka. Ich rodzina znacznie się powiększyła. Dumna mama urodziła dwie dziewczynki i chłopca.

Więcej zdjęć na instagramowym profilu @triplets_of_copenhagen.

    Sprawdź powiązane tematy

    Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

    Sprawdź