W co się bawić z dzieckiem, gdy wyczerpią się pomysły?

Spis treści:

Czym się bawić z dzieckiem, będąc na podwórku, gdy znudzą się hulajnogi, piłki i huśtawki? Tu sprawdza się zasada: daj dziecku kijek, a przemieni go w galopującego rumaka, samolot, węża oraz tysiąc innych rzeczy. Wyobraźnia młodego człowieka nie zna granic.

Jest fajna rzecz! Polsko-niemiecki duet artystów, Grzegorz Cholewiak i Lena Hensel, stworzył projekt „Toll’s toy”. Początkowo projektanci – para w pracy i w życiu – chcieli zająć czymś swoją kilkuletnią córkę. Gdy jednak okazało się, że inne dzieci porzucają swoje wypasione rowery, aby patrzeć, jak bawi się dziewczynka, z prototypu powstała cała seria urzekających prostotą zabawek.

“Toll’s toy” czyli nowy pomysł na zabawę z dzieckiem

Teraz każdy może spróbować zabawy kręcącym się bączkiem, skakania przez skakankę i szaleńczego pędu z popychajką. „Toll’s toy”, na przekór masowej produkcji, czerpią z tradycji i folkloru. To przecież nasi dziadkowie bawili się bączkami i popychanymi na kiju fajerkami z kuchennego pieca. Minimalistyczny design nie przytłacza, wręcz przeciwnie – daje ogromne pole do popisu dziecięcej fantazji. Wciągająca stylowa zabawa!

zabawka dla dziecka

Źródło: www.dracheundbaer.com

    Sprawdź powiązane tematy