Żona Kamila Glika jest w ciąży. Marta Glik pochwaliła się ciążowym brzuszkiem źródło: Instagram @martglik

Żona Kamila Glika jest w ciąży. Marta Glik pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Spis treści:

Marta Glik za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka. Glikowie utrzymywali tę wiadomość w tajemnicy, ale rosnący brzuch jest już ciężko ukryć.

Marta Glik na Instagramie dodała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem, do którego tuli się jej córka. Dziewczynka, która niedawno skończyła 5 lat, bardzo chciała mieć rodzeństwo.

„Powiedziała, że ona chciałaby siostrzyczkę. Przytuliła się do mnie i zapytała: Kiedy będziesz miała bejbi w brzuszku, mamo?” – opowiadała Marta Glik w czerwcowym wywiadzie dla bloga Ani Lewandowskiej – Baby By Ann.

Marta Glik na Instagramie
źródło: Instastories @martaglik

Marta Glik na Instagramie chwali się drugą ciążą. źródło: Instastories @martaglik

Marta Glik o powiększeniu rodziny

W tym samym wywiadzie Marta Glik potwierdziła, że razem z Kamilem planują kolejne dziecko.

„Na pewno myślimy o powiększeniu rodziny. Kiedy nas zabraknie, nie chciałabym, żeby ona została sama. Zawsze chciałam mieć dwójkę albo nawet trójkę dzieci. Teraz przyszedł ten moment, powiedziałam Kamilowi, że jestem gotowa. Victoria też jest na tyle duża, że mi pomoże i sama jest gotowa, chce mieć rodzeństwo. Cała nasza trójka już chce” – przyznała.

Kamil Glik to 30-letni piłkarz. Gra na pozycji obrońcy w reprezentacji Polski oraz monakijskim klubie AS Monaco. Z Martą są parą od trzeciej klasy gimnazjum. W 2011 roku wzięli ślub.

„Wzięliśmy ślub jak mieliśmy 23 lata, a potem powiedziałam mężowi: Kamil, ja czuję, że już mogę, chcę być mamą. Ty się rozwijaj, a przy okazji stworzymy sobie fajną rodzinkę. Czułam to bardzo. Tak samo jest z jego karierą. Mówię mu: zrób to i to. Bo czuję, że będzie dobrze. I to się spełnia” – mówiła w jednym z wywiadów Marta Glik.

Marta Glik o problemach z zajściem w ciążę

Żona Kamila Glika nie od razu zaszła w ciążę. „Zajęło nam to pół roku. Ale tak ze sportowcami jest: mają podwyższony poziom testosteronu, więc czasem są małe problemy” – przyznała żona Kamila Glika. Ich córka Victoria przyszła na świat w 2013 roku.

    Sprawdź powiązane tematy