Baby BUM – gratka dla rodziców Zdjęcie: materiały prasowe

Baby BUM – gratka dla rodziców

Spis treści:

Wszyscy rodzice aktywnych dzieci, którzy do kwestii rodzicielstwa podchodzą świadomie i kreatywnie, na warszawskich targach baby BUM z pewnością nie będą się nudzić, podobnie jak ich dzieci. W strefie sportu, edukacji i ekologii czeka cała masa informacji i inspiracji.

Już w najbliższą sobotę 24 maja w nowoczesnej przestrzeni studia PIN-UP na ulicy Nowogrodzkiej 84/86 w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja baby BUM – targów dla rodziców aktywnych dzieci.

Dlaczego warto wpaść?

 Przede wszystkim, na targach będzie można przyjrzeć się z bliska warszawskiej ofercie usług dla dzieci. W strefie SPORT BUM zaprezentują się wystawcy związani z najróżniejszymi dyscyplinami sportu. Jeśli zastanawiacie się, gdzie zapisać maluchy (i starszaków też!) na taniec, sztuki walki, wspinaczkę, pantomimę, jogę czy pływanie – te targi to świetna okazja do gruntownego researchu.

Rodzice, którzy planują posłać swoje dzieciaki do stołecznych żłobków czy przedszkoli będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną najciekawszych placówek oraz wydawnictw w strefie EDU BUM.

Ci zaś, którzy są eko-wkręceni, powinni koniecznie spróbować zdrowych i ekologicznych smakołyków w strefie EKO BUM. Będzie także coś dla fanów dziecięcego designu – w strefie RZECZY BUM zostaną zaprezentowane wyselekcjonowane marki odzieżowe dla dzieci i najciekawszy design do dziecięcych pokoi.

Organizatorzy zadbają, by w czasie, gdy rodzice buszują po wszystkich strefach, dzieciaki się nie nudziły – będzie dla nich cała masa ciekawych atrakcji. To co, rodzice, plany na sobotę chyba już są?

Baby Bum

Więcej informacji znajdziecie tutaj. Hello Zdrowie jest patronem medialnym wydarzenia. Przybywajcie tłumnie!

    Sprawdź powiązane tematy