Patent na wygodę, czyli sposoby na ułatwienie życia

Patent na wygodę, czyli sposoby na ułatwienie życia

Spis treści:

Co dwie głowy, to nie jedna. A gdy głów zbierze się grupa, szansa na wymyślenie czegoś pożytecznego rośnie. Oto „Dogodniej” – powstały dzięki rodzicielskiej burzy mózgów zbiór sposobów na ułatwienie sobie codziennego życia.

„Dogodniej” to inicjatywa stworzona przez grupę rodziców i projektantkę Martę Morawską w ramach projektu „Prace domowe” w Towarzystwie Inicjatyw Twórczych „ę”. Z ich spotkań, rozmów, wymiany doświadczeń i wspólnego poszukiwania rozwiązań na codzienne życiowe problemy powstała niespotykana ściągawka z wygody:  zbiór  pomysłów na udogodnienie życia sobie i najbliższym. Każdy pomysł jest podpowiedzią, jak inaczej spojrzeć na otoczenie i co można zrobić, żeby było bezpieczniej, wygodniej, sprawniej… DOGODNIEJ!

Jak ułatwić sobie życie z “Dogodniej”?

Udogodnienia pogrupowane są w kategorie (dom, poza domem, organizacja, rodzina, bezpieczeństwo, zdrowie, wydatki, czas), żeby łatwiej można było znaleźć to, co w danej chwili jest najbardziej potrzebne.  Projekt zaowocował wersją papierową, pomysły dostępne są także na stronie www.dogoniej.pl

    Sprawdź powiązane tematy