Ojciec z dzieckiem Ojciec z dzieckiem/ Pexels, fot. Helena Lopes

Ojciec na Instagramie. 5 najciekawszych profili

Spis treści:

Zastanawialiście się kiedyś co się dzieje w domu, gdy z dziećmi zostaje tata? Jak sobie radzi i co robi? Poniżej przedstawiamy 5 profili ojców na Instagramie, którzy nie owijają w bawełnę i pokazują jak jest.

Ojciec na instagramie – ojcowie celebryci

Nie tylko instamatki robią karierę w Internecie. Obejrzyjcie profile panów, którzy swoje codzienne życie przenieśli do Instagrama i pokazują, że bycie ojcem i zajmowanie się domem jest sexy, choć nie zawsze wygląda idealnie. Oto pięć najpopularniejszych profili:

1. Father of daughters

Otoczony czteroma córkami I w towarzystwie  pięknejżony i, wie co to znaczy prawdziwe życie. Sprzątanie wymiocin, sterta prania, całonocne usypianie dzieci w czasie, gdy żona wyszła na drinka czy wyskoczenie na festiwal w różowej spódnicy? Dlaczego nie!
Zobacz profil Father of daughters

2. Father like sonent2404 

Czym skorupka za młodu nasiąknie… Ten pan wie, jak pozamiatać parkiet dosłownie i w przenośni. Zna najnowsze kroki taneczne i pokazuje je wraz z synem. Pytanie tylko, kto od kogo się uczy – syn od ojca czy odwrotnie?
Zobacz profil Father_like_sonent2404

3. Father to four

Jeśli jesteście niezadowoleni ze swojego życia, spójrzcie tylko na ten profil. Ojciec czwórki dzieci, który jeszcze nie zwariował. Wiecznie zmęczony, zdegustowany a jednak szczęśliwy.
Zobacz profil Father_to_four

4. Father of boys wm

Kto jak kto, ale ten bohater poznał niejednokrotnie co oznaczają płaczące dzieci. I radzi sobie z tym brawurowo. Dzieci płaczą, on się cieszy. Uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Cierpliwości tylko pozazdrościć.
Zobacz profil Father_of_boys_wm

5. Rockdaddy.uk

Ojcem może zostać każdy, jednak nie każdy potrafi nim być. Jak radzić sobie z autyzmem potomka? Normalnie. Ten pan daje przykład. Otwarcie także mówi o zdrowiu nie tylko fizycznym, ale też psychicznym. Drodzy panowie, bierzcie przykład z tego pana.
Zobacz profil Rockdaddy

Jak widzicie podział obowiązków domowych nie zawsze oznacza przydzielenie kobiecie tej większej połowy. Okazuje się, że panowie też całkiem dobrze sobie radzą. Zatem panowie, do dzieła!

    Sprawdź powiązane tematy