Meghan Markle w ciąży. Poinformował Pałac Kensington Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage/GETTY IMAGES

Meghan Markle jest w ciąży. Poinformował Pałac Kensington

Spis treści:

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Pałac Kensington poinformował, że księżna Sussex urodzi wiosną 2019 roku.

Meghan Markle w ciąży

Plotki o ciąży Meghan Markle pojawiały się w mediach zaraz po książęcym ślubie. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości. Pałac Kensington wydał oficjalny komunikat.

– Ich Królewska Wysokość jest wdzięczna za całe wparcie, jakie otrzymali od ludzi z całego świata, odkąd wzięli ślub w maju. Są bardzo szczęśliwi i mogą się pochwalić, że dziecko przyjdzie na świat wiosną 2019 roku – czytamy.

Brytyjskie media donoszą, że o ciąży Meghan Markle wie już królowa Elżbieta II i pozostali członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Podobno przyszli rodzice podzielili się radosną wiadomością na ślubie księżniczki Eugenii z Yorku, wnuczki monarchini.

Przypomnijmy, że Meghan i Harry pobrali się w maju 2018 roku. Plotki na temat ciąży świeżo upieczonej księżniczki zaczęły się pojawiać już kilka tygodni po ślubie.

Kilka dni temu brytyjska prasa bulwarowa donosiła, że Kate Middleton wspiera Meghan Markle w staraniu się o dziecko. Sama ma trójkę dzieci z księciem Williamem, więc co nieco o macierzyństwie już wie. Postanowiła dać byłej aktorce cenną wskazówkę, dzięki której szybciej doczekają się z księciem Harrym potomka. Szwagierka miała polecić Meghan picie więcej herbaty, co znacząco miałoby wpłynąć na jej płodność. Ponoć żona księżna Sussex wzięła sobie do serca tę radę i wdrożyła ją w życie. Jej ulubionym napojem jest teraz angielska herbata.

Jesteście ciekawe, jak w Wielkiej Brytanii wygląda opieka okołoporodowa? Czym różni się od Polski? Będziemy to śledzić i na pewno wrócimy do was z konkretnymi informacjami. Książęcej parze gratulujemy i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

    Sprawdź powiązane tematy