Jak wyglądają idealne święta? Ten film rozbawi cię do łez Print Screen Youtube

Jak wyglądają idealne święta? Ten film rozbawi cię do łez

Spis treści:

Spokojne, pełne uśmiechu święta spędzone w rodzinnej atmosferze – tak większość z nas wyobraża sobie idealne święta Bożego Narodzenia. Jednak codzienność niekiedy bywa brutalna. Ten krótki film pokazuje, jak rzeczywistość rozmywa się z naszymi oczekiwaniami. Łzy ze śmiechu i wzruszenia gwarantowane. W rolach głównych Matt Damon.

Idealne święta – film na poprawę humoru

Wigilia już za nami, można odpocząć i dać się ponieść świątecznej atmosferze. Tym, którzy święta przeżywają w ciągłym biegu i stresie, polecamy krótki film z Mattem Damonem, idealnie odzwierciedlający świąteczny czas w szczególności tych, którzy mają dzieci.

Film „Idealne święta” zaczyna się od wymarzonej, świątecznej sceny: choinka, wino, rozpalony kominek i oni – szczęśliwi rodzice, którzy zaczynają podsumowanie minionej Wigilii. „To była najlepsza Gwiazdka w moim życiu. Mam uśmiech na ustach od momentu, w którym się obudziłem” – stwierdza Matt Damon, w roli spełnionego ojca. Jak się jednak okaże, rzeczywistość, jaką zobaczymy na ekranie, zdaje się nieco różnić od idealnej wizji Gwiazdki z filmów. Zobaczcie sami, jak wygląda ten czas, dodatkowo mając małe dzieci. Być może to właśnie są idealne święta. Obejrzyjcie i przygotujcie chusteczki – łzy gwarantowane.

    Sprawdź powiązane tematy

    Posłuchaj podcastów stworzonych przez mamy dla mam!

    Sprawdź