Agnieszka Hyży ZDJĘCIE: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Agnieszka Hyży: nie oszukujmy siebie i całego świata słodkimi historyjkami jak z reklamy o pięknym bobasku

Spis treści:

Agnieszka Hyży w wywiadzie na blogu Anny Lewandowskiej blog.babybyann.com otworzyła puszkę Pandory. Wyznała bowiem, że swoje dziecko pokochała stopniowo i że trochę czasu zajęło jej oswojenie się z nową sytuacją życiową. Zaskoczyły nas ostre komentarze pod wywiadem. Dlaczego tak trudno przychodzi nam pomyśleć, że pierwsze chwile spędzone z własnym dzieckiem niekoniecznie muszą należeć na najprzyjemniejszych?

Wspomniana rozmowa odbyła się na potrzeby bloga Ani Lewandowskiej, Agnieszka Hyży powiedziała m.in:

Agnieszka Hyży kontra internautki

Internautki zarzucają Hyży, że jest wyrodną matką, która nie powinna mieć dzieci. – Mamuśka od siedmiu boleści i chce mieć dziecko? Może pieska? Chociaż dla niego też potrzebna jest miłość. – można przeczytać w komentarzach pod zdjęciem. Agnieszka Hyży w obliczu wywołanej dyskusji postanowiła odpowiedzieć na krytykę internautów na swoim profilu na Instagramie.

– Bycie Mamą to najlepsza rzecz na świecie, o czym przekonuję się każdego dnia ,ale nie oszukujmy siebie i całego świata częstując innych słodkimi historyjkami jak z reklamy o pięknym bobasku. Bywa kolorowo i bardzo ciężko, są huśtawki i chwile zwątpienia, jest też bezgraniczna i bezwarunkowa miłość. – pisze Agnieszka Hyży pod zdjęciem na swoim profilu na Instagramie.

Agnieszka Hyży zarówno wywiadem, jak i wpisem na portalu społecznościowym wywołała ważną dyskusję dotyczącą wieloaspektowości macierzyństwa. Kobiety, które w sposób otwarty mówią o trudach wychowywania dzieci, bolesnym połogu i pozbawionej radości życia są krytykowane i surowo oceniane w oczach społeczeństwa. Jak Agnieszka Hyży podkreśliła, może wynikać to propagowania w mediach wizerunku pięknego bobaska.

Sprawdź powiązane tematy

newsletter-main

Wszystko, czego potrzebujesz
na Twoim mailu

Newsletter Hellomama da Ci dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

  newsletter-main-decorator
  newsletter-staying

  Zostań z nami jeszcze chwilę!

  Zapisz się do newslettera HelloMama

  Zyskaj dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

   newsletter-staying-decorator-1
   newsletter-staying-decorator-2