Agnieszka Hyży jest w ciąży Agnieszka Hyży jest w ciąży / Zdjęcie: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA WARSZAWA

Agnieszka Hyży jest w ciąży. „Toczyliśmy nierówną walkę o coś najcenniejszego”

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży spodziewają się dziecka. Dziennikarka jest w 7. miesiącu ciąży. Radosną nowinę ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego" - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Spis treści:

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży po raz drugi zostanie mamą. To będzie pierwsze wspólne dziecko z jej małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. Dziennikarka w dość obszernym poście, który opublikowała na swoim profilu Instagramie, wyjaśniła, że „każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec”. Podkreśliła, że jej nieobecność w mediach społecznościowych była związana między innymi z ciążą. Ostatnie miesiące, jak zaznaczyła, wymagały od niej spokoju i skupienia.

„Przez ostatnie siedem miesięcy toczyliśmy nie pierwszy raz nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów nie da się dłużej ukrywać mojego stanu” – napisała.

36-latka na dowód tego, że trudno już jej ukryć przed światem fakt bycia w zaawansowanej ciąży, dołączyła zdjęcia z przepięknej sesji, na których uwagę zwraca wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuch.

Wyczekiwana ciąża

W dalszej części swojego wpisu Agnieszka Hyży podkreśliła, że droga do zajścia w drugą ciążę nie była łatwa.

„Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym – tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz” – czytamy.

Prezenterka ma nadzieję, że swoim wyznaniem na temat wieloletnich starań o dziecko doda otuchy parom, które borykają się z problemami z zajściem w ciążę.

„Uprzedzę pytania dlaczego to piszę? Bo pozytywne wiadomości warto przekazywać dalej, także po to, by dać innym nadzieję. To PIĘKNY i MAGICZNY czas, niech nie zostanie już niczym zakłócony – dzisiaj muszę chronić to co mam najcenniejsze – moje dzieci. Chcę również wyznaczyć granice, które nigdy nie powinny zostać przekroczone” – napisała.

Agnieszka Hyży podziękowała najbliższym za opiekę, którą została otoczona w okresie starań o dziecko i pierwszych miesiącach bycia w ciąży.

„Dziękuję wszystkim tym, którzy dzielnie trwali od samego początku i tak mocno wspierali w każdej złej chwili. Bardzo to doceniam. Wy wiecie najlepiej, jak ten zawiły życiowy szlak wyglądał. Ilość i wachlarz emocji, jakie nam towarzyszą, są trudne do okiełznania” – podkreśliła.

W komentarzach posypały się gratulacje, do których oczywiście się dołączamy!

    Sprawdź powiązane tematy