Chłopiec z autyzmem i dinozaur. Za tą sesją kryje się niezwykła historia Chłopiec z autyzmem i dinozaur. Za tą sesją kryje się niezwykła historia / fot. Roaming Magnolias Photography

Chłopiec z autyzmem i dinozaur. Za tą sesją kryje się niezwykła historia

Spis treści:

8-letni Levi Bishop cierpi na autyzm i nie lubi się uśmiechać. Jego mama wpadła na pomysł, jak wywołać uśmiech na jego twarzy. Z pomocą przyszedł kostium tyranozaura. Zobacz tę niezwykłą sesję.

Autyzm – co mogą zrobić rodzice dziecka?

Samantha Bishop, fotografka i  mama Leviego, stworzyła profil na Facebooku, na którym opisuje historię chłopca cierpiącego na autyzm. Ostatnio podzieliła się ciekawą sesją fotograficzną, którą zrobiła synowi i jego kuzynce, Loli.

Levi i Lola uwielbiają Park Jurajski, ale Levi jest autystyczny i zazwyczaj nie lubi pozowanych rodzinnych zdjęć” – napisała Samanta na Facebooku. „Zawsze mówi: Nie wiem, co zrobić z moją twarzą”.

Matka chłopca wpadła na pomysł, aby kupić mu kostium tyranozaura.

Samantha urodziła Leviego, gdy miała 18 lat. Została samotną matką, przez 8 miesięcy była też bezdomna. Chorobę Leviego zdiagnozowano, gdy ten był już w przedszkolu.

ALT: Chłopiec z autyzmem
Źródło: Roaming Magnolias Photography

Kontakt wzrokowy sprawia, że ​​Levi czuje się niekomfortowo i jest sfrustrowany. Zrobienie mu zdjęcia jest sporym wyzwaniem, mimo wielu zachęt i częstych przerw. Włożenie kostiumu dinozaura okazało się strzałem w dziesiątkę.

Chłopiec z autyzmem
Źródło: Roaming Magnolias Photography

Kupiłam kostium jako niespodziankę, ponieważ wiedziałam, że on to pokocha  – mówi.

Samantha postanowiła pokazać synowi, że swoje bariery może zamienić w pozytywne cechy. I jej się to udało. Zdjęcia są urocze. Widać, że chłopiec i jego kuzynka bawili się w trakcie sesji fantastycznie.

ALT: Chłopiec z autyzmem
Źródło: Roaming Magnolias Photography

    Sprawdź powiązane tematy