„Mała Płyta” dla małych melomanów Źródło: www.facebook.com/JerzIgor

Najlepsza muzyka dla dziecka czyli „Mała Płyta” dla małych melomanów

Spis treści:

Jaka muzyka króluje w przedszkolach i na kinderbalach? Najmłodsi najczęściej bawią się – chcąc nie chcąc – przy plastikowych dźwiękach syntezatora i dyskotekowych hitach. Szukacie alternatywy? Oto projekt „Mała Płyta”.

Jerz Igor – pod tą nazwą kryje się duet multiinstrumentalistów, Igora Nikiforowa i Jerzego Rogiewicza, którzy postawili sobie ambitny cel: wydać płytę z muzyką dla dzieci. Co w tym trudnego i wyjątkowego? Twórcy chcą traktować małych odbiorców poważnie i wymyślili sobie krążek brzmiący bogato, nagrany wyłącznie na prawdziwych instrumentach i taki, którego z radością słuchalibyśmy razem z dziećmi. Czyli jednak, w całym zalewającym nas discołomocie, mission (prawie) impossible.

„Mała Płyta” to nie tylko najlepsza muzyka dla dziecka!

Żeby było jeszcze ambitniej, „Mała Płyta” nie ogranicza się wyłącznie do muzyki – projekt graficzny płyty przygotowały Agata Dudek i Małgorzata Nowak, ilustratorki mające spore doświadczenie w tworzeniu książek dla dzieci. Materiał jest już prawie gotowy, jego próbkę możecie usłyszeć tu:

Czy „Mała Płyta” ujrzy światło dzienne? To zależy też od nas. Do szczęśliwego finału twórcom brakuje kwoty, która sfinansuje mastering, druk okładek, wytłoczenie płyt i dokończenie wideoklipu do zapowiadającego krążek utworu.  Fundusze zbierane są za pośrednictwem platformy finansowania społecznościowego, co oznacza, że współfinansującym płytę może być każdy. Dorzucicie cegiełkę?

  Sprawdź powiązane tematy

  newsletter-main

  Wszystko, czego potrzebujesz
  na Twoim mailu

  Newsletter Hellomama da Ci dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

   newsletter-main-decorator
   newsletter-staying

   Zostań z nami jeszcze chwilę!

   Zapisz się do newslettera HelloMama

   Zyskaj dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

    newsletter-staying-decorator-1
    newsletter-staying-decorator-2