Malowanie Malowanie/ iStock

Umywalka w łazience do zadań specjalnych!

Spis treści:

To jest zwykła umywalka. A jednak niezwykła. W połączeniu z kilkoma tubkami farby, pędzlami i niewyżytym artystycznie maluchem stanie się domowym centrum kreacji artystycznych.

Co nadzwyczajnego daje ta umywalka łazienkowa?

Taka umywalka, może trochę większa od standardowej, ale ciągle estetyczna i dostępna w wielu modelach, przyda się nie tylko do umycia gigantycznej piramidy naczyń. Mamy dla niej zupełnie nową funkcję. Solidnych rozmiarów umywalka do łazienki to błogosławieństwo, gdy w domu są małe dzieci.

Co daje duża umywalka do łazienki?

Maluch w zlewie ma ograniczoną przestrzeń życiową, w związku z czym jest łatwy do upilnowania i można – mając go dyskretnie na oku – zająć się choć przez chwilę czymś innym. Maluch w zlewie plus kolorowe farby to już parę chwil ekstra i poczucie zapewnienia kreatywnej, rozwijającej rozrywki. Ścianki umywalki są doskonałą powierzchnią do tworzenia – można na nich malować palcem, pędzlem, odbijać dłonie, mieszać kolory, poznając właściwości tych z podstawowej palety… Zajęcie na kilka kwadransów! A teraz najlepsze: dzieciaki mogą zrobić w zlewie apokaliptyczny bałagan, a żeby to posprzątać, wystarczy jedynie odkręcić kurek z wodą.

Sprawdź powiązane tematy

newsletter-main

Wszystko, czego potrzebujesz
na Twoim mailu

Newsletter Hellomama da Ci dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

  newsletter-main-decorator
  newsletter-staying

  Zostań z nami jeszcze chwilę!

  Zapisz się do newslettera HelloMama

  Zyskaj dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

   newsletter-staying-decorator-1
   newsletter-staying-decorator-2