Samochodziki Samochodziki/ Pexels, fot. Artem Beliaikin

Tato, wrzuć na luz! – czyli innowacyjna zabawa z dzieckiem

Spis treści:

Kreatywna zabawa z dzieckiem to nie lada wyzwanie. Masz czasem dość zabawy „w parterze”, ale nie widzisz szans na chwilę oddechu? Jeśli wychowujesz młodego fana motoryzacji, jest szansa na relaks.

Czas na szybki rachunek sumienia: ile razy zdarzyło ci się zapaść w drzemkę podczas zabawy z dzieckiem samochodzikami na podłodze? Niby słuchasz, niby potakujesz i nawet próbujesz utrzymać wątek konwersacji, ale oko się zamyka, a głowa bezwładnie opada na dywan i nawet szaleńczy rajd pod stołem nie jest w stanie wykrzesać z ciebie energii.  Oto dobra wiadomość: nie jesteś jedyny. I jeszcze lepszy news: ktoś pomyślał, jak cię z tego spadku formy rozgrzeszyć.

Zabawa z dzieckiem inna niż wszystkie!

Potrzeba matką wynalazków, więc pewni rodzice (marzący – a jakże! – o chwili relaksu) zaprojektowali… koszulkę. Najzwyklejszy t-shirt, który z tyłu ma nadrukowaną sieć uliczek, rond i skrzyżowań. Taką planszę do zabawy w ruch uliczny. Teraz cały wyścig będzie rozgrywał się na twoich plecach. Gdy mały miłośnik samochodów pędzi krętymi uliczkami między twoją łopatką a ramieniem, ty zyskujesz 10 minut błogiego relaksu z masażem pleców ekstra (może nawet uda ci się uciąć drzemkę?). Sprytne, prawda? Nic dziwnego, że koszulki od BKY Kids (do kupienia na Etsy.com) rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Sprawdź powiązane tematy

newsletter-main

Wszystko, czego potrzebujesz
na Twoim mailu

Newsletter Hellomama da Ci dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

  newsletter-main-decorator
  newsletter-staying

  Zostań z nami jeszcze chwilę!

  Zapisz się do newslettera HelloMama

  Zyskaj dostęp do materiałów tworzonych z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

   newsletter-staying-decorator-1
   newsletter-staying-decorator-2